Главная Новости Компанія Steko третій рік поспіль перемагає! - новости Steko
Вызов замерщика
Заказать звонок
Где купить
акция действует с 08.04 до 26.04
Среда, 31 Январь 2018 16:17

Способи оплати у роздрібній мережі Steko

 

Способи оплати у роздрібній мережі Steko - Завод Steko 

 

Плануєте придбати вікна? Шукаєте зручний спосіб оформлення покупки? Ми приготували особливе рішення для Вас!

Компанія Steko прагне, щоб кожен українець мав змогу придбати якісні ТЕПЛІ ВІКНА Steko. 

З їх допомогою вже тисячі родин в Україні щоденно економлять на опаленні та кондиціюванні. З метою зробити кожну покупку комфортною для споживача – ми пропонуємо всі популярні способи розрахунку незалежно від суми замовлення. Завітавши до будь-якого фірмового салону Steko або звернувшись по вікна онлайн, Ви можете обрати наступні варіанти їх оплати:

 

- Оплата за допомогою терміналу

Оплата рахунку відбувається через POS термінал. Розрахуватись карткою ПриватБанку Ви можете безпосередньо у салоні Steko. Важливо! На вашій картці Приватбанку на момент оплати повинна бути сума, достатня для здійснення даної операції.

​ - Переведення на рахунок

Щоб сплатити рахунок Ви можете підійти у будь-яку касу банку та перевести гроші (готівкові або безготівкові) на розрахунковий рахунок заводу Steko. Сплачену квитанцію майте при собі при повторному візиті у салон Steko.

- Програма компенсації IQ Energy

За кваліфікованою консультацією щодо цієї програми зверніться до менеджеру салону Steko та разом з ним оберіть конструкцію, яка відповідає вимогам програми IQ Energy. Отримайте рахунок – фактуру та специфікацію (комерційну пропозицію із зображенням комплектації конструкції) у фірмовому салоні Steko. Далі зверніться у відділення банку-партнера із підтверджуючим сертифікатом та рахунком-фактурою для отримання кредиту. Отримавши кредит в РБ Аваль, ОТП банку чи Укрсіббанку, переконайтесь, що гроші переведені на розрахунковий рахунок Steko згідно специфікації.

Щоб дізнатись подробиці цієї програми та порядок отримання компенсації в рамках цієї програми - читайте публікацію на нашому сайті.

- Кредит

Дізнавшись розмір суми, на яку менеджер Steko виписав Вам рахунок, Вам потрібно оформити кредитний договір з Укрсіббанком або ОТП банком. Сума, що прописана в банківському договорі, повинна покривати суму рахунку. Отримавши кредит - переконайтесь, що гроші зайшли на розрахунковий рахунок Steko.

- Оплата частинами

Вам потрібно мати кредитну картку «Універсальну» від ПриватБанку зі встановленим кредитним лімітом. Оплата виписаного менеджером Steko рахунку відбувається через POS-термінал. Грошові кошти відповідно суми вашої покупки будуть списані з банківської картки, а вікна повністю сплачені. Підписаний Вами чек є офіційним договором та підтвердженням здійсненої покупки. Подальші оплати, які ви будете вносити на свою картку, будуть поділені на бажану кількість частин.

 

* Вказані способи розрахунку діють в усіх фірмових салонах Steko та при оформленні замовлень онлайн.

 

 

 

Способи оплати у роздрібній мережі Steko - новости Steko - 3.4 из 5 основанный на 9 голосах
Оцените сотрудника
(9 голосов)
Вызов замерщика
Заказать звонок

Контакты

г. Днепр, ул. Артельная, 11

г. Днепр, ул. Любарского, 98

г. Львов, пгт. Надычи

ул. Грушевского, 3Б

mail@steko.com.ua

(050) 050-55-00

(067) 301-55-00

(073) 301-55-00

Логотип Steko

 

Партнёры