Главная Новости Новий утеплювач для вікон Steko IDEAL – ще більше тепла для вашого дому
Вызов замерщика
замер
Заказать звонок
обратный звонок
Где купить
Среда, 25 Сентябрь 2019 17:15

 

 

Новий утеплювач для вікон Steko IDEAL – ще більше тепла для вашого дому

Напередодні зими зробити свої вікна ще більше теплими взялась компанія Steko. Перетворити профіль вікна – на серйозний бар’єр для холоду, щоб зберегти тепло всередині приміщення – основна мета виробника.

І новий утеплювач вікон серії Steko IDEAL 7000 і Steko IDEAL 8000 Round Line впевнено можна назвати проривом у цьому напрямку. Камери профілю відтепер заповнені сучасним утеплювачем з пінного полістирольного пінопласту. Це значно підвищує теплотехнічні властивості усієї металопластикової конструкції. 

На вирішення цього завдання також працюють велика монтажна глибина профілю – 85 мм, кількість повітряних камер – 6, їх оригінальна форма та розташування. А комплектація «теплим», заповненим аргоном склопакетом з використанням мультифункціонального скла нового покоління Double Silver Steko plus допоможе добитися максимального рівня енергоефективності вікон. 

Системи Steko IDEAL 7000 і 8000 Round Line мають вражаючи характеристики і за іншими параметрами. Вони відрізняються підвищеною звукоізоляцією до 46-48 Дб, що позбавить від проникнення будь-якого шуму з вулиці. Міцний та надійний профіль відповідає за жорсткість конструкції, не допускає її деформацій і забезпечує довгий строк служби. А ще при виробництві профілю не застосовується шкідливий свинець, а тільки екологічні, безпечні для здоров’я сполучення СаZn (кальцій-цинк).

Новий утеплювач для вікон Steko IDEAL – ще більше тепла для вашого дому - 5.0 из 5 основанный на 2 голосах
Оцените сотрудника
(2 голосов)

Партнёры

 

 

Контакты

г. Днепр, ул. Артельная, 11

г. Днепр, ул. Любарского, 98

г. Львов, пгт. Надычи

ул. Грушевского, 3Б

mail@steko.com.ua

(050) 050-55-00

(067) 301-55-00

Логотип Steko