Главная Новости Суперсклопакет Steko – новий підхід до енергозбереження
Вызов замерщика
замер
Заказать звонок
обратный звонок
Где купить
Понедельник, 11 Ноябрь 2019 14:17

Цього місяця відзначається декілька свят, які нагадують про важливі речі. 11 листопада – Міжнародний день енергозбереження, 14 – Всесвітній день якості. Тож, це чудовий привід придбати якісне енергозберігаюче рішення для дому і покращити своє життя. 

Ідеально теплі вікна від Steko – інноваційна розробка, яка допоможе забезпечити тепло в оселі та суттєво зменшити витрати на опалення. Це дуже актуально на фоні щорічного зростання тарифів на цю послугу. 

Вікна Steko поєднали у собі європейську якість з максимальною енергоефективністю. Це стало можливим завдяки передовим розробкам у різних напрямках виробництва металопластикової продукції. 

Топовим ультратеплим вікном від  Steko сьогодні є конструкція наступної комплектації.
•  Теплий багатокамерний профіль від компанії Aluplast, виготовлений виключно в Європейському Союзі, стійкий до деформацій, механічних ушкоджень, впливу ультрафіолету. 
•  Додатковий утеплювач профілю з пінного полістирольного пінопласту для збільшення теплотехнічних характеристик.
•  Армуючий профіль товщиною 1,5 – 2,0 мм, що забезпечує  жорсткість та правильну геометрію всієї конструкції.
•  Надійна протизламна фурнітура преміум-класу Multi-matic від австрійського бренду Maco, яка має принципово новий базовий склад, запобігає сторонньому проникненню, не допускає провисання стулки вікна та забезпечує довге функціонування всієї системи. 
•  Двокамерний склопакет з мультифункціональним склом Double Silver Steko plus, заповнений аргоном, або супер склопакет з трьох видів скла від світового лідера – британського виробника Pilkington. Таке рішення дає потужний захист від шкідливого ультрафіолету, має гарне світлопропускання та забезпечує ідеальний мікроклімат у будинку.  
•  Якісний герметик, який наноситься строго до вимог ДСТУ, тому склопакет не розгерметезується і зможе «пережити» не один перепад температур.
•  Антибактеріальна ручка Steko BioTouch зі срібним покриттям, яке знищує мікробів на поверхні і є дієвим засобом профілактики інфекційних захворювань.
Завдяки такій комплектації вікна Steko мають підвищені параметри з шумоізоляції 
(45 – 48 ДБ) і енергозбереження (опір теплопередачі 0,85 – 1,0 м² К/Вт).  А їх якісні характеристики підтверджені сертифікатами та відповідають українським, європейським, світовим нормам.

Вікна Steko доставляються замовнику абсолютно безкоштовно з заносом на потрібний поверх. Для них передбачений тільки теплий монтаж, при якому використовуються:
•  професійна монтажна піна Steko (зимова чи літня в залежності від сезону);
•  паро- та гідроізолюючі стрічки для утеплення підставочного профілю та віконного отвору;
•  брендовані сталеві анкерні пластини для встановлення вікон;
•  турбогвинти для встановлення дверей.
Як результат – теплий монтаж підвищує енергоефективні властивості конструкції і забезпечує її надійне функціонування протягом довгих років.

Детальну консультацію можна отримати за телефонами гарячої лінії: 050-050-55-00 та 067-325-85-65.

Оцените сотрудника
(0 голосов)

Партнёры

 

 

Контакты

г. Днепр, ул. Артельная, 11

г. Днепр, ул. Любарского, 98

г. Львов, пгт. Надычи

ул. Грушевского, 3Б

mail@steko.com.ua

(050) 050-55-00

(067) 301-55-00

Логотип Steko